لطفا منتظر بمانید
بستن
نماد مرکز پردازش تبلیغات
مرکز پردازش تبلیغات
ثبت نام در مرکز پردازش تبلیغات
ورود به مرکز پردازش تبلیغات

قوانین سایت را مطالعه و قبول کرده ام
اعتبار و مجوزها :
قوانین سایت مرکز پردازش تبلیغات
قبل از استفاده از این سایت و مطالب و خدماتی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. مرکز پرداز خدمات خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید: http://www.markazpardaz.ir/rules
این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و مرکز پرداز می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

1 - تمام فعالیت های سایت مرکز پردازش تبلیغات بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد . و تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت مرکز پردازش تبلیغات اثر مستقیم دارد .

2 - مرکز پرداز متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

3 - در بخش شارژ اعتبار شما میتوانید هر مبلغ را برای شارژ اعتبار خود وارد نمایید و به سادگی و بدون گذراندن مراحل بانکی چندین مرتبه تا پایان اعتبار از آن استفاده نمایید . عدد وارد شده در شارژ اعتبار به تومان می باشد و در صورت پرداخت ، بازگشت نقدی آن ممکن نیست و باید درون سایت از اعتبار خود استفاده نمایید .
تذکر : این بخش برای سهولت استفاده شما از سایت و نگذراندن هربار مراحل بانکی است در صورتی که کار با این بخش را متوجه نمیشوید از پرداخت مستقیم در هر سفارش استفاده نموده و به بخش شارژ اعتبار مراجعه نکنید .

4 - پس از ثبت هر سفارش مبلغ کل سفارش از شما دریافت میشود . پس از بررسی کارشناس مربوطه ، زمانی برای انجام پروژه در نظر گرفته خواهد شد و به شما اعلام میشود . تا قبل از تایید شما برای شروع پروژه ، مبلغ پرداختی شما بدون کسر به شما بازگشت داده میشود .

5 - در مورد طراحی وب قبل از تحویل پروژه ( در حالت پیش نمایش و تست ) در صورت عدم رضایت شما از خدمات ارائه شده و ارائه دلایل کافی ، کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده میشود . اما در صورت دریافت سورس و تحویل گرفتن سایت ، هیچ وجهی به شما بازگشت داده نمیشود .